Buradasınız:

Hakkımızda

ESKON METAL DIŞ TİC. SAN.LTD.ŞTİ.  2014 Yılında kurulmuş ve aynı yıl faaliyetlerine başlamıştır. Döküm sektörünün bir iş dalı olan, oturma bankının metal aksamının döküm olarak imal edilmesi konusunda kendisini geliştiren ESKON METAL, aynı zaman da çöp kovası imalatı, kaldırım ve yol düzenlemesinde kullanılan sinir (Duba) imalatı da gerçekleştirmektedir.

Bölgenin ve Türkiye'nin en çok tercih edilen imalatçısı olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen ESKON METAL, müşterilerinden aldığı memnuniyet ve ilginin gücü ile her geçen gün kendini geliştirmekte ve AR-GE çalışmaları ile ürün yelpazesini genişletmektedir.

Tüm mekanlar için en efektif çözümleri sunan ESKON METAL, Markalaşma yolunda VİZYONUNU belirlemiştir. En Ergonomik, Ekonomik, Dayanaklı ve Estetik ürünleri üretmek, En çok beğeni almak ve akabinde müşteri memnuniyeti almak öncelikleridir.

Çalışma şartlarını sürekli iyileştirerek daha kaliteli, aksaksız ve hızlı üretimler asli MİSYONUDUR. İmal edilen tüm ürünlerin arkasında duran ve takibini yapan ESKON METAL, kısa sürede bölgede ve Türkiye'de kendisinden bahsettirmeyi başarmıştır.

Bugüne kadar bir çok Özel-Tüzel Kamu Kurum ve Kuruluşun ihtiyacı olan ürünlere imza atarak dolaylı fayda sağlamıştır.

Yurt dışı ihracat hedeflerini her daim gündeminde tutan ESKON METAL, bu konudaki girişimlerine hız vermektedir.

Göstermiş oldukları ilgi ve GÜVEN için tüm müşterilerimize saygı ve hürmetlerimizi sunar, bizi tercih etmeye devam ettikleri için de ayrıca teşekkür ederiz.

Saygı ve Selamlarımızla.

 

Erol KOYUNCU

Eskon Metal Kurucusu ve Yöneticisi

  

Neredeyiz?

Sosyal Ağlardayız!

İletişim Bilgilerimiz

Home
ESKON METAL DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Tatlıcak Mah. Vatan Sanayii Sit.
Kekçınar Sok. No: 54 Karatay/KONYA
Phone
+90 (0)332 342 2962
+90 (0)506 506 6844